JAK MOŻNA POMÓC


Opieka nad dziećmi w rodzinnym domu dziecka to mnóstwo satysfakcji i radości, ale też niekończące się obowiązki i wydatki. Codziennie zastanawiamy się, co jeszcze możemy zrobić, żeby nasze dzieci "wyszły na ludzi" ? To przecież dzieci po przejściach, z różnymi problemami, wymagające róźnorodnej stymulacji i pomocy. Trzeba starać się nadrobić wcześniejsze zaniedbania i próbować zrekompensować dzieciom ich niewesołą przeszłość.

Prowadzimy nasz dom dziecka w starym budynku - jak widać obok, nieustannie "łatanym".  Dom wymaga wymiany dachu, przy okazji mogłyby powstać "prawdziwe" pokoiki dla dzieci. Niestety jest to ciągle w planach - sami nie damy rady :-( 

Pomóż, jeśli możesz !

 

1. Dom wymaga kapitalnego remontu - konieczna jest wymiana dachu. Wspomóż ten cel: darowizną rzeczową (materiały budowlane, bony do sklepów budowlanych) lub przekaż cegiełkę - kliknij w link poniżej !

 

https://stowarzyszeniekukulka.pl/547-2/?preview_nonce=6ac833e030&preview=true

 

2. Prosimy o pomoc, która nic nie kosztuje - podarowanie naszym dzieciom 1 % podatku z rozliczeń rocznych - 

wpisz w picie: KRS 00 00 199 423  koniecznie ze wskazaniem (cel szczegółowy): RDD Kuków. 

 

3. Pomóż darowizną na konto Stowarzyszenia "Kukułka" nr: 96 1140 2004 0000 3202 7740 6509 

(PL 96 1140 2004 0000 3202 7740 6509 dla przelewów zagranicznych)

 

Darowizny na rzecz Stowarzyszenia można odliczyć od dochodu wg aktualnie obowiązujących przepisów; darowizna może być przeznaczona tylko na cele statutowe Stowarzyszenia, w szczególności poprawę warunków bytowych, ochronę zdrowia dzieci  i pomoc w nauce. 

 
Ciągłe zapotrzebowanie, w nieograniczonych ilościach, mamy na: soki, owoce i książeczki edykacyjne (do wypełniania, z zadaniami, naklejkami) - zawsze mile widziane i chętnie konsumowane !
 
Dziekujemy ! :-)


 

Strona powstała przy wsparciu portalu www.domydziecka.org
Projekt wspolfinansowany w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich